— ביטוח משאיות ואט"ז —

ביטוח משאיות

ההתייחסות לביטוח משאיות היא שונה ביחס לביטוחי רכב אחרים בשל הסיכונים הטמונים בשימוש ברכב כזה והמורכבות של בניית הפוליסה. למעשה מתייחסים לביטוח משאיות כאל ביטוח עסק כיוון שכל משאית משמשת עסק בעל אופי שונה וישנם סיכונים נוספים על הסיכון הרגיל של רכב על הכביש.


מה מכסה ביטוח משאיות?
ביטוח חובה למשאית- מכסה נזקי גוף והוא חובה על פי החוק.
ביטוח משאיות מקיף- כולל כיסוי לרכוש עצמו כלומר למשאית. מכסה נזק מתאונה , גניבה , התפוצצות , אש וכו… ההשתתפויות העצמיות והפרמיה שונות בין חברות הביטוח. ביטוח משאית מקיף כולל בתוכו גם כיסוי לנזקי צד שלישי.
ביטוח צד ג ' למשאית – כלול בביטוח מקיף, ניתן לרכישה בנפרד ככיסוי לנזקים שיגרמו לצד ג' עקב שימוש במשאית. ניתן להגדיל את גבולות האחריות של חב' הביטוח במקרה תביעה, להקטין או להגדיל את ההשתתפויות העצמיות שיישא המבוטח.
ניתן ומומלץ להרחיב גם הכיסוי לנגררים , סחורות בהעברה וכד' בהתאם לנסיבות.

ענף ביטוח משאיות הוא ענף מצומצם יותר בנותני השירות ולכן בקדמי ביטוחים מכירים מצויין את השוק ומתמחים בביטוח משאיות.

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אוטובוס זעיר פרטי

אטז"ים רבים משמשים את בעליהם להעברה של נוסעים בשכר ממקום למקום. ישנם גם אחרים אשר רוכשים את כלי הרכב המדוברים לצרכיהם הפרטיים. מחירי פוליסות הביטוח לרכבים אלו גבוהות באופן משמעותי מפוליסות הביטוח לרכבים משפחתיים וכלי רכב קטנים אחרים. רכבים אלו נוטים לבלאי גדול יותר ולנזקים ביטוחיים שונים. בנוסף נראה כי הם מבוקשים מאוד ע"י גנבים.

לנהגים ורכבים המסיעים מדי יום נוסעים בשכר, יש צרכים ייחודיים והטיפול בצרכים אלו דורש התמחות והבנת השטח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *